Komunikat Dyrektora z dnia 11-18.03.2020r.
Dodane przez mpiasecka dnia 18/03/2020 17:14:55

Komunikat nr 4
Dyrektora Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
z dnia 18.03.2020r.

Zobowiązuję wszystkich uczniów Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim do systematycznej codziennej pracy w domu przy wykonywaniu zadań i poleceń przesłanych przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów drogą elektroniczną przez dziennik elektroniczny – wiadomości lub zadania domowe.

Przerwa w zajęciach lekcyjnych prawdopodobnie się przedłuży i nie wiemy dzisiaj jak długo potrwa, a więc musimy realizować program nauczania poprzez zdalne nauczanie.

Obecnie nie można się swobodnie przemieszczać z uwagi na przepisy sanitarne macie dużo wolnego czasu i szczególnie godziny dopołudniowe od 8.00- 14.30. potraktujcie jako pobyt w szkole wykonując polecenia nauczycieli. Nauczyciele będą Was z tej pracy oceniali – to ważne.

Nie spotykajcie się w grupach, ale należy chodzić na spacery, biegać czy jeździć na rowerze w miejscach gdzie nie ma skupisk ludzi. Przestrzegajcie zarządzeń władz państwowych i pozostawajcie w domach. Epidemia się rozszerza i tylko dyscyplina w zachowaniu całego społeczeństwa w tym i Was i Waszych rodzin może spowodować, że za pewien czas będzie lepiej.

Codziennie przeglądajcie stronę internetową szkoły, facebook szkoły oraz logujcie się na dziennik elektroniczny.

Pozdrawiam
Dyrektor szkoły
Bogusław Łazik

Komunikat nr 3
Dyrektora Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
z dnia 13.03.2020r.

Do uczniów i ich rodziców Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim

Od dnia dzisiejszego z uwagi na zawieszone zajęcia lekcyjne nauczyciele Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim wykorzystując dziennik elektroniczny będą przesyłali do uczniów poszczególnych klas polecenia i zadania do wykonania w tym czasie. Sprawdzenie wykonania poleceń i zadań będzie następować po powrocie do szkoły lub po przesłaniu opracowań różnych zagadnień i rozwiązań zadań do nauczyciela w formie elektronicznej.

Zobowiązuję wszystkich uczniów do codziennego przeglądania wiadomości na dzienniku elektronicznym i wykonywania poleceń i zadań przesłanych przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów.
Dni wolne od zajęć lekcyjnych to nie są ferie i uczniowie powinni ten czas poświęcić na naukę. O szczególne zaangażowanie proszę uczniów klas maturalnych, ponieważ za miesiąc powinny być wystawione oceny końcowe, a duża ilość uczniów ma problemy z zaliczeniami z części przedmiotów. Ponadto za niespełna dwa miesiące matura- wykorzystajcie ten czas na powtórzenia – nauczyciele będą udzielali Wam wskazówek poprzez dziennik elektroniczny.

Przypominam – przebywajcie w domach i jeśli nie ma pilnej konieczności nie przebywajcie w sklepach, a tym bardziej w większych skupiskach ludzi.

Jeżeli uczeń zmienił adres e-mail i nie podał tego do sekretariatu to proszę zadzwonić do szkoły 34/3594216 i dokonać aktualizacji.
W przeciwnym razie nie będzie miał dostępu do dziennika elektronicznego.

Dyrektor szkoły
Bogusław Łazik

Komunikat nr 2
Dyrektora Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
z dnia 12.03.2020r.

Uczniowie Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim

Zajęcia lekcyjne są zawieszone w dniach od 12.03.-25.03.2020r.

Apeluję do wszystkich uczniów, aby stosowali się do zaleceń inspekcji sanitarnej oraz Ministerstwa Zdrowia i Ministerstwa Edukacji Narodowej i w tym czasie przebywali w domach. Należy zrezygnować z odwiedzin towarzyskich oraz z pobytu np. w barach czy restauracjach.
Absolutnie należy unikać większych skupisk ludzkich. To nie są ferie tylko okres na niespotykanie się w grupach ludzi. Wyłącznie właściwe postępowanie całego społeczeństwa może doprowadzić do ograniczenia zakażeń koronawirusem.
Wykorzystajcie ten czas na naukę i nadrabianie zaległości.

Bądź odpowiedzialny za siebie,rodzinę i innych ludzi ze swojego otoczenia.

Dyrektor szkoły
Bogusław Łazik

Komunikat nr 1
Dyrektora Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
z dnia 11.03.2020r.

Uczniowie i pracownicy
Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim

Zgodnie z decyzją rządu RP od jutra to jest od czwartku 12.03.2020r. zajęcia lekcyjne są zawieszone na okres 2 tygodni.

Uczniowie nie przychodzą do szkoły ale nie powinni przebywać poza domem w skupiskach ludzi. Nauczyciele nie przychodzą do szkoły.

Dla uczniów i nauczycieli, to okres tzw. profilaktycznej kwarantanny i musimy przestrzegać zasad maksymalnej izolacji od postronnych osób.
Proszę codziennie wchodzić na stronę internetową szkoły lub dziennik elektroniczny w ten sposób będziemy się komunikować.


Zajęcia klas zaocznych LO d D, bhp, KKZ Rolnik w dniach 14 i 15.03.2020r. oraz 21 i 22.03.2020r. są odwołane.

Dyrektor
Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
Bogusław Łazik


Rozszerzona zawartość newsa