Komunikat Dyrektora z dnia 23.04.2020r.
Dodane przez mpiasecka dnia 23/04/2020 09:51:18

Uczniowie kl. IV technikum mechanizacji rolnictwa i agrotroniki /
żywienia i usług gastronomicznych/
usług fryzjerskich
oraz słuchacze kl. III –Liceum Ogólnokształcącego dla Dorosłych.

Zakończyliście naukę w Zespole Szkół w Gorzowie Śląskim. Z uwagi na stan epidemiologiczny nie możemy jak to było planowane - 24.04.2020r. zorganizować spotkania podsumowującego i wręczenia nagród, wyróżnień, i świadectw ukończenia szkoły. Planujemy zorganizować uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych w najbliższym możliwym terminie i z pewnością poinformujemy Was o tym.

Wszyscy uczniowie i słuchacze zostali pozytywnie sklasyfikowani i otrzymają świadectwa ukończenia technikum i liceum ogólnokształcącego.

Pragnę przekazać Wam w imieniu dyrekcji i grona pedagogicznego wyrazy podziękowania za to, że duża część z Was była bardzo aktywna i reprezentowaliście szkołę często z sukcesami w konkursach, olimpiadach czy zawodach sportowych. Byliście również bardzo aktywni w organizacji różnych imprez, uroczystości i akcji charytatywnych to bardzo cenne dla promocji szkoły, którą godnie reprezentowaliście.

Wyrazy podziękowania kieruję do Waszych rodziców za wparcie i pomoc organizacyjną i finansową imprez, uroczystości szkolnych, a także za współpracę z wychowawcami i dyrekcją szkoły przy pokonywaniu różnych problemów wychowawczych.

Przed wami trudny czas oczekiwania na ogłoszenie terminów matur i przygotowania do matury – bądźcie cierpliwi i wytrwali korzystajcie w tym czasie ze wskazówek naszych nauczycieli oraz z proponowanych przez różne media korepetycji maturalnych np. telewizyjny kanał METRO – ogólnodostępny.

Życzę sukcesów na egzaminie maturalnym oraz zdrowia, rozwagi w codziennym postępowaniu i wszelkiej pomyślności w dorosłym życiu.

Dyrektor Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
Bogusław Łazik


Rozszerzona zawartość newsa