Komunikat Dyrektora z dnia 05.06.2020r.
Dodane przez mpiasecka dnia 05/06/2020 12:42:50

Komunikat nr 15
Dyrektora Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
z dnia 05.06.2020r.

Maturzyści – uczniowie
Klasy – IV – technikum,
III - LO dla dorosłych

W poniedziałek rozpoczynamy egzaminy maturalne. Pragnę zapewnić Was, że szkoła jest odpowiednio przygotowana do przeprowadzenia wszystkich egzaminów maturalnych zgodnie z procedurami sanitarnymi i bezpiecznie.

Z uwagi na wyjątkową sytuację proszę Was o dyscyplinę i zachowanie przepisów sanitarnych przy wchodzeniu na egzaminy – do sali gimnastycznej – wchodzimy jak to było ogłoszone drzwiami z boiska do łącznika przy sali gimnastycznej z obydwu stron. Przybywamy na egzamin nie później niż 8.15 .

Nie wchodzimy do budynku głównego. Każdy posiada maseczkę, a przy wejściu dezynfekuje ręce. Pomieszczenia oraz meble będą regularnie dezynfekowane. Po zajęciu miejsca maseczkę będzie można zdjąć, ponieważ stoliki będą w odległości minimum 2m.

Nie przynosimy ze sobą torebek, napojów i innych przedmiotów w tym telefonów komórkowych.

Na egzamin z matematyki będą przygotowane i odkażone tablice matematyczne i kalkulatory. Przynosimy długopisy z czarnym tuszem i niezbędne przyrządy geometryczne wymienione w procedurach.

Na inne egzaminy od środy 10.06.2020r. przychodzimy do budynku głównego i udajemy się pod wyznaczoną salę, obowiązują odległości i maseczki oraz dezynfekcja rąk. Nie grupujemy się np. w holu głównym w większych ilościach osób.

Jeżeli ktoś ma objawy chorobowe wymienione dla podejrzenia o zakażenie koronawirusem, to proszę, to zgłosić wcześniej telefonicznie i nie przychodzić na egzamin. Istnieje możliwość dla takich osób napisana egzaminu na początku lipca.

Klasa III LO dla Dorosłych –o godz. 8.10 wchodzimy do budynku głównego do Sali nr 17 i przed maturą wręczamy świadectwa ukończenia szkoły.

Klasa IV technikum - o godz.12.30 wchodzimy w maseczkach na salę gimnastyczną pojedynczo zajmujemy miejsca przy stolikach i po podsumowaniu i krótkich przemówieniach wręczymy świadectwa, dyplomy i nagrody.

Mamy nadzieję, że wszystko odbędzie się bezpiecznie i zgodnie z planem. Życzę sukcesów na wszystkich egzaminach maturalnych.

Z poważaniem
Dyrektor Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim
Bogusław Łazik


Rozszerzona zawartość newsa