Wersja dla słabowidzących
Oferta dla absolwentów

,,TRZEBA MIEĆ WIELKIE SERCE, BY KSZTAŁTOWAĆ MAŁYCH LUDZI’’ - DEN 2021

                    ,,TRZEBA MIEĆ WIELKIE SERCE, BY KSZTAŁTOWAĆ MAŁYCH LUDZI’’

Dnia 19 października 2021 roku w Zespole Szkół w Gorzowie Śląskim odbyła się akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przygotowana przez uczniów klasy IV TŻiUG/TUF i IV TMRiA pod opieką pani Doroty Popczyk. Młodzi artyści piosenką i słowem uświetnili ten wyjątkowy dzień. Wiele ciepłych i miłych słów popłynęło w kierunku nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły. Wystąpiła również szkolna grupa taneczna ,,Białe Tygrysy’’.                                                                    

   Pan Dyrektor docenił nauczycieli nagrodą za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze i prace na rzecz szkoły oraz wyróżnił uczniów z najlepszą średnią za ubiegły rok szkolny.                                   

   Samorząd Uczniowski pięknym słowem podziękował pani Małgorzacie Szarek za wieloletnią pomoc i wsparcie. Za oprawę muzyczną odpowiedzialna była grupa ,,talentów muzycznych’’ pod opieką pani Anety Mateusiak-Bagińskiej.                                                                                     

   W dalszej części akademii odbyło się Ślubowanie uczniów klasy 1-szej i przywitanie ich w społeczności szkolnej. Po części oficjalnej klasa I TUF/TMRiA, pod opieką pani Anety Wróblewskiej zaprezentowała swoje talenty, związane z wyborem zawodu. Było miło i radośnie. Na zakończenie akademii wszyscy nauczyciele i pracownicy szkoły otrzymali kwiaty.

    ,, Drodzy nauczyciele i pracownicy życzymy Wam radości zasiewu, wytrwałości oczekiwania i najpiękniejszych zbiorów tam, gdzie codziennie zostawiacie swój umysł i wielkie serce. Niech słońce ozłaca każdą chwilę Waszego życia.’’

Dorota Popczyk