Wersja dla słabowidzących
Oferta dla absolwentów

PROJEKT: SPOJRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ

PROJEKT: "Nowe spojrzenie - nowe możliwości - spojrzenie w przyszłość" - LINK DO STRONY

REALIZACJA PROJEKTU

„NOWE SPOJRZENIE – NOWE MOŻLIWOŚCI – SPOJRZENIE W PRZYSZŁOŚĆ”

Dnia 13 września 2022 r. uczestnicy projektu „Nowe spojrzenie – nowe możliwości – spojrzenie w przyszłość” odwiedzili Powiatowy Urząd Pracy w Oleśnie celem rejestracji, jako osoby poszukujące pracy.

Po wypełnieniu niezbędnych dokumentów i rejestracji każdy uczeń odbył rozmowę z panią Patrycją Adamczyk – powiatowym doradcą zawodowym, podczas której zapoznał się z dokładnymi celami projektu.

Serdecznie dziękujemy pracownikom Urzędu  Pracy za przesympatyczne, merytoryczne i profesjonalne przyjęcie. Dzięki fachowości i doskonałemu wyszkoleniu pracowników urzędu, procedury wydające się młodzieży skomplikowane, okazały się zrozumiałe i łatwe do przebrnięcia. Udział w projekcie z pewnością zwiększy szanse młodzieży na znalezienie ambitnej i dobrze płatnej pracy w przyszłości.

            Poszerzając nasze zainteresowania kwestią poszukiwania pracy, odwiedziliśmy również Salon fryzjerski pana Huberta Brodackiego. Dzięki tej wizycie mogliśmy zapoznać się z szerokim wachlarzem usług fryzjerskich i kosmetycznych, walorami pracy na stanowisku fryzjera, wymaganiami pracodawcy w stosunku do przyszłego pracownika oraz przemiłą atmosferą współpracy.

Serdecznie dziękujemy panu Hubertowi za miłe przyjęcie i znalezienie czasu, żeby objaśnić wymagania stawiane przyszłym pracownikom oraz walory pracy w salonie.

Dziękujemy również pani Sandrze oraz pani Dominice za profesjonalne oprowadzenie po salonie i odpowiedź na wszystkie nurtujące nas pytania, związane z salonem oraz specyfiką pracy fryzjera i kosmetyczki.