Wersja dla słabowidzących
Oferta dla absolwentów

VII Międzyszkolnym konkursie o „O grzebień Mistrza Antoine’a” w Sieradzu

Sukces naszej uczennicy Roksany Maruski w VII Międzyszkolnym konkursie o „O grzebień Mistrza Antoine’a” w Sieradzu.
5 grudnia 2022r odbył się VII Międzyszkolny konkurs o „O grzebień Mistrza Antoine’a” w Sieradzu. W konkursie wzięło udział 38 uczniów z 16 szkół uczących w zawodzie fryzjer i technik usług fryzjerskich z województw łódzkiego, opolskiego i dolnośląskiego. Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem – WIECZOROWO. Zadaniem uczestników było stworzenie stylizacji wieczorowej obejmującej wykonanie makijażu, fryzury oraz dobranie odpowiedniego stroju.
 
Naszą szkołę reprezentowały: Wiktoria Skowron kl. IVb TUF z modelką Julią Gryglewicz oraz Roksana Maruska kl. III TUF z modelką Mają Kapicą.
 
W jury zasiedli czołowi fryzjerzy z Warszawy, którzy na co dzień zajmują się stylizacją gwiazd znanych z telewizji i prasy – Bartek Janusz, Sandra Kpodonou oraz Łukasz Woźniak. Poziom konkursu w tym roku był bardzo wysoki. Po długotrwałych obradach przyznano 3 wyróżnienia oraz 3 najważniejsze miejsca. Na miejscu pierwszym uplasowała się nasza uczennica Roksana Maruska, pokonując między innymi uczniów ze szkół z Łodzi, Wrocławia, Zgierza, Piotrkowa Trybunalskiego czy Kutna. Zwycięska stylizacja opata była na falach hollywoodzkich z delikatnym upięciem pasm w kontrastowym kolorze. Całości dopełniał piękny, wieczorowy makijaż oraz kreacja w kolorze butelkowej zieleni.
 
Roksanie ogromnie gratulujemy sukcesu.
Anna Konarska