Wersja dla słabowidzących
Oferta dla absolwentów

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS dla młodzieży "Moja Wizja Zero- Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym,"

IV OGÓLNOPOLSKI KONKURS dla młodzieży "Moja Wizja Zero - Bezpieczeństwo, Zdrowie i Dobrostan Rodziny w Gospodarstwie Rolnym" pod Patronatem Honorowym Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Henryka Kowalczyka.
Konkurs był realizowany w ramach porozumień o współpracy zawartych przez Kasę Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego z Ministerstwem Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Cel konkursu to promowanie wśród młodzieży szkolnej i studentów uczelni wyższych bezpiecznej, odpowiedzialnej i ekologicznej postawy związanej z pracą na terenie gospodarstw rolnych w oparciu o trzy filary: - Bezpieczeństwo, - Zdrowie, - Dobrostan.
W konkursie wzięli udział uczniowie naszej szkoły Natalia Jasiniok kl.3A TUF i Michał Haładyn kl.3A. TMRiA. Bardzo serdecznie im gratulujemy odwagi i pomysłowości, bo konkurencja była naprawdę duża na szczeblu ogólnopolskim a filmy, które nagrali cieszyły się dużym uznaniem komisji konkursowej z Warszawy.
Opiekun konkursu Małgorzata Szarek