Wersja dla słabowidzących
Oferta dla absolwentów

Pikniki  wolontariuszy  „Pokoloruj swoje emocje”

19 IX 2023 r. w godzinach 14:00 – 16:00 wolontariuszki Klubu Ośmiu: Patrycja Belka oraz Maja Kapica z opiekunem wzięły udział w pikniku integracyjnym z podopiecznymi Świetlicy Terapeutyczno-Wychowawczej „Parasol” w Kluczborku i Domu Dziecka na terenie Centrum Kluczborska Bajka przy Świetlicy Terapeutyczno-Wychowawczej „Parasol” ul. Paderewskiego w Kluczborku.

Były  zabawy, takie jak: malowanie dzieciom twarzy, rysowanie na materiale, puszczanie baniek, taniec, zabawy z chustą Klanza, wykonanie bransoletek z kordonka/muliny, przygotowanie kolorowych kanapek i gry na temat emocji.

Natomiast 11 X 2023 r. w godzinach 10:00 – 12.30 odbył się  piknik integracyjny z pensjonariuszami Domu Pomocy Społecznej w Kluczborku na terenie DPS-u ul.Wołczyńska w Kluczborku.

Brały w nim udział wolontariuszki: Roksana Maruska, Patrycja Belka i Natalia Jasiniok. Roksana uświetniła spotkanie pięknym wykonaniem kilku piosenek, potem była integracja przy wspólnym poczęstunku i zabawy na świeżym powietrzu.

Pikniki zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Edukacyjne Mickiewicz działające przy Liceum Ogólnokształcącym w Kluczborku, a finansowane przez Samorząd Województwa Opolskiego.

Opiekun Klubu Ośmiu - Anna Mularczyk