Wersja dla słabowidzących
Oferta dla absolwentów

POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW

"Każdy koniec jest początkiem czegoś nowego" Tymi słowami w piątek 26.04.2024 żegnaliśmy tegorocznych Absolwentów naszej szkoły.

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, dziękujemy wam z całego serca za całe 5 lat, w których godnie reprezentowaliście naszą szkołę na różnych apelach, uroczystościach czy zawodach sportowych. Przede wszystkim jesteśmy Wam wdzięczni za pomoc otrzymywaną od was na każdym kroku.

Dziękujemy za masę wspólnie stworzonych wspomnień. Mamy nadzieję, że dobrze będziecie wspominać każdy dzień spędzony w murach Zespołu Szkół w Gorzowie Śląskim. My z pewnością będziemy wspominać Was z uśmiechem na twarzy.

Dziękujemy również Waszym rodzicom, którzy dawali, dają i dawać będą wam największe wsparcie i możliwość rozwijania skrzydeł.

W uroczystości pożegnania klas maturalnych towarzyszyli nam zaproszeni goście; Rodzice Absolwentów Naczelnik Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu w Oleśnie - p. Renata Płaczek-Zielonka Burmistrz Miasta i Gminy Gorzów Śląski p. Rafał Kotarski.

Drodzy Absolwenci. Życzymy Wam wytrwałości w dorosłym życiu, sukcesów zawodowych oraz powodzenia w najważniejszym dotychczas egzaminie - Egzaminie Maturalnym. DZIĘKUJEMY ❤️